01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры
Новини
Jim King

Jim King – засновник благодійного фонду Awaking Hopе. Людина, яка своє життя присвячує допомозі та підтриці дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З 2005 року Джим підтримував та фінансував Каховський інтернат “Радість”, який в найближчі роки може бути перетворений в соціальний центр підтримки сімей да дітей.

Нещодавно в Україні була прийнята Національна стратегієя реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 рр. Її мета – змінити існуючу систему інституційного догляду (систему дитбудинків та інтернатів) на виховання сироти у сімейному чи наближеному до нього середовищі. На Херсонщині одним з проектів щодо втілення цієї стратегії може стати інтернат «Радість».
Саме це питання обговорювалось на зустрічі з Джимом та його командою.

БФ “Мій Дім” – як безпосередній ініціатор ідеї реформування “Радість, вже залучився партнерською підтримкою та згодою Джима, що є важливим для нас.
Це справа буде не із легких, але коли питання повстає: чи створити ще один інтернат, до якого попадуть діти (соціальні сироти) з малозабезпечених родин, чи створити центр підтримки цих родин, і запобігти побадання дітей до інтернатного закладу, то ми готові йти до кінця.
Захищаючи насамперед інтереси дітей та відстоювати їх право виховуватись та зростати у люблячій, благополучній родині.
Дякуємо, Jim King за Вашу роботу.