01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры
Новини
Свято Різдва з фондом “Мій Дім”

22 грудня в нашому центрі ми, разом з родинами-усиновлювачами та дітьми з малозабезпечених родин, святкували Свято Різдва Христового!
Дякуємо всім волонтерам та команді нашого центру, які присвятили свій час підготовці та організації цього незабутнього заходу.
На святі дітей розважав веселий клоун, який влучно жартував та запрошував діточок у танок.
Випускники, що проживають в центрі інтеграції, разом з дітьми із родин фонду підготували цікаву виставу, з Різдвяним сюжетом . Актори були одягнення в гарні костюми.
Також, піснями та подарунками, дітей привітали працівники нашого фонду.
Дитинство – це пора, коли Новорічні свята по особливому запам’ятовуються. Діти чекають Різдвяних свят, і справа не лише в подарунках. Вони знають, що на столах буде смачна їжа, родина збереться за одним столом. Прикрашена святковими вогниками ялинка, запах мандарин, тепло та затишок домівки дитиною сприймається не так, як дорослими. Ці спогади залишаються на все життя. І з дорослішанням, коли їх голова напередодні свят буде заповнена суєтними думками, і в загалі не буде відчуватись атмосфери свята, вони згадуватимуть дитинство. Безтурботне дитинство, запах мандарин, який так навіював атмосферу свята та злагоди в домі.
Даруйте своїм дітям Різдво та розказуйте, яка ж Істина Причина цього Великого Свята!