01
Консультации
Способ пожертвования

Подпишитесь на нашу рассылку новостей

Друзья
Партнеры
Новини
Об’єднуючи зусилля, покриваємо потреби

Так складається, що останнім часом байдужість до людських потреб росте із кожним роком все більше .
Громадські організації, перш ніж допомогти людині в потребі, аналізують серйозність становища, в якому опинилась людина, і тільки після багаторазових зустрічей, приймають рішення. А час йде, і як показує досвід, інколи допомога надходить запізно.
Благодійний фонд «Мій дім» окрім головної цілі – зробити Україну без сиріт, ще має на меті, об’єднувати зусилля та вчасно надавати допомогу людям, які опинились в кризовій ситуації.

1234


І громадська організація «Спілка інвалідів України «Рідна земля» допомагає нам в цьому. Ми дякуємо за вчасну і оперативну фінансову підтримку наших ініціатив.
Протягом 2017 року завдяки супроводу ГО «Рідна земля», ми мали можливість надати допомогу багатьом людям із інвалідністю.
Надії Кошель ми оплатити обстеження та лікування хвороби. І завдяки вчасній підтримці, вона одужала і на сьогодні її стан здоров’я покращився.
БФ «Мій дім» не має за ціль займаються гучним піаром своєї діяльності, але для нас важливо привселюдно дякувати організаціям і окремим людям, які нас підтримують і супроводжують. Завдяки чому, ми намагаємось як можна швидше розібратись із нагальністю вирішення проблеми і оперативно надати підтримку.